درباره پارس بافت – تولید دستگاه فنس بافی

درباره پارس

بافت شرکت ماشین سازی دانش بنیان پارس بافت گلستان با بیش از یک دهه تجربه در کار پژوهش و تولید، پله های ترقی را یک به یک سپری کرده است و توانسته اولین طراح و سازنده دستگاه های تمام اتوماتیک تولید توری فنس، توری فرنگی(گابیون شش پیچ)، توری گابیون، توری پرسی، مش جوشی، سیم خاردار دو رشته، دستگاه کشش مفتول، خط تولید مفتول گالوانیزه و نیز برترین شرکت سازنده این محصولات در کشور عزیزمان ایران باشد.

فعالیت های شرکت دانش بنیان پارس بافت گلستان به گونه ای بوده که پس از رضایت مشتریان داخلی موجب استقبال صنعتگران کشورهای همسایه شده است و کیفیت و توان تولید بالای محصولات پارس بافت گلستان در رقابت با نمونه های برتر اروپایی و قیمت مناسب و خدمات بی نظیر، موجب افزایش صادرات محصولات شرکت گشته است؛ همچنین تمامی محصولات پارس بافت گلستان در چندین مدل دارای گواهینامه ثبت اختراع بوده که این امر بیانگر تلاش و تحقیقات روز افزون مهندسین و مخترعین شرکت می باشد.

با امید به الطاف پروردگار و همدلی مشتریان عزیزمان قصد آنرا داریم که هر روز با ارائه محصولات جدید قدردان توجه مشتریانمان بوده و موجب بالا رفتن سطح اقتصاد کشور و ایجاد اشتغال در سطح کشور شویم.

درباره پارس بافت – تولید دستگاه فنس بافی
پیام مدیر عامل

پیام مدیر عامل

پارس بافت با این هدف راه اندازی شده است تا پس از تجربه 15 ساله خود در زمینه فروش حضوری، با توجه به نیاز امروز دنیا در فضای اینترنت نیز در خدمت مشتریان قدیمی و جدید خود باشد. در دنیای امروز که فضای مجازی و بستر گسترده اینترنت در هر لحظه از شبانه روز پذیرای عده زیادی از افراد برای رفع نیازهای مختلف آنها شده است، ما نیز بر آن شدیم تا در کنار شما عزیزان، بهتر از پیش، مشغول به خدمت رسانی باشیم.